Úvodna stránka

AKO OBJEDNAŤ


Tormek

Tormek


Prevádzka:
Františkánske námestie č.6
(nad firmou BRAKON)
Prešov 08001

Prevádzkové hodiny:
Po-Pia: 08.00-16.00
So-Ne: Zatvorené

Mobil: 0904 453 944
E-mail: rawood@rawood.sk
Web: www.rawood.sk

RAWOOD, s.r.o.
IČO: 46610855
IČ DPH: SK2023480701

NAŠI PARTNERI

Tormek


Tormek


AKO OBJEDNAŤ


- telefonicky na tel.č.:0904453944
- emailom na adresu rawood@rawood.sk
- cez e-shop www.drevonastroj.sk

ÚVODNÉ INFORMÁCIE


Vážený priatelia ostrých a kvalitných strojov(nástrojov).

Každý z nás sa denodenne stretáva s kvalitou nástrojov alebo strojov, ktoré používa pri svojej práci. Je veľmi dôležité, aby dané zariadenia pracovali tak, ako sú prezentované a aby Vaša práca mala úspešný výsledok.
Aj na základe toho sme sa začali zaujímať o zariadenia určené pre údržbu nástrojov. Výsledkom našeho záujmu bolo začatie výroby pásovej brúsky RD-1800 a RD-1800 E v roku 2014.

Táto informácia je dôležitá pre zákazníka z dôvodu, že mu naša spoločnosť garantuje 100% servis, kde sú zahrnuté aj benefity. S dlhoročnými skúsenosťami, ktoré sme nadobudli, je určitá skupina zákazníkov, ktorá nakúpila zariadenia od dodávateľov, ktorý prekupujú zariadenia a nie sú priamym zastúpenim výrobcu, alebo spotrebitelia si zadovážili nekvalitné zariadenia na základne nepravdivých parametrov. Nastali tak problémy, ktoré im daný predajcovia nedokázali vyriešiť a tým im nastala určitá finančná strata.

Nášou výhodou výrobcu je možnosť riešiť prípadné problémy v krátkom čase a v neposlednom rade dostupnosť náhradných dielov je okamžitá.
Každá prípadná záručná reklamácia stroja zakúpeného u spoločnosti, ktorá nie je naším obchodným partnerom, naša spoločnosť rieši ako pozaručný servis. (platený servis)

!!!Je dôležité aby ste mali zabezpečenú starostlivosť o Vaše zariadenie.!!!PREČO KÚPIŤ PRÁVE PÁSOVÚ BRÚSKU RD-1800(E)


- tým, že sme výrobcom v SR riešime prípadné reklamácie priamo so zákazníkom a tým sa výrazne urýchli čas odstránenia zavady.
- všetky použité materiály a komponenty sú dodávané v Slovenskej republike a spĺňajú parametre požadovanej kvality.
- celý výrobný proces a spracovanie zariadenia je na Slovensku.
- zaškolenie do problematiky so zariadeniami RD-1800 aj u Vás doma, alebo vo Vašej dielni.(po dohode s našou spoločnosťou)
- showroom v našej spoločnosti, kde sú predvádzacie zariadenia a prípravky, kde si sami môžete vyskúšať prácu s RD-1800 za prítomnosti nášho predvádzacieho technika.
- pre našich zákazníkov sme na hot linke prítomní do 20.00, kde Vám môžeme poradiť s Vašimi dotazmi a otázkami.
- prvotné informácie o novinkách a podujatiach o ktorých budete ihneď informovaný. (pravidelne sa zúčastňujeme na výstavách v rámci SR a rôznych akciách.)
- držíme na sklade všetky položky, preto vieme pri Vašej objednávke rýchlo reagovať.

© 2012 RAWOOD - Všetky práva vyhradené